Підліткова книжка

Девід Вольямс. Препогані діти

Девід Вольямс. Препогані діти : Збірка оповідань / Девід Вольямс ; Худож. Т. Росс ; Пер. з англ. Зозулі . — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 272 с. : іл. ISBN 978-966-948-179-5

  • Від автора дитячих книг-бестселерів «Бабця-бандитка», «Малий мільярдер», «Велика втеча дідуся» та «Щурбургер»!

 

Терезія-Телевізія — суперфанатка серіалів, яка так зрослася з канапою, що перетворюється на неї! Стю-Слинькотьху через власну слину потрапляє в жахливу халепу на шкільній екскурсії. Берта-Рюмса вперта — вереднюча й брехлива старша сестра. І це лише три майже невинні погані дитячі звички, про які йтиметься у збірці пустотливих історій з розкішними кольоровими ілюстраціями геніального художника Тоні Росса.

 

Чи готові ви зустрітися з найгіршими дітьми в світі? Книга про п’ятьох хлопчиків та п’ятьох дівчаток, чиї мають жахливі звички стають їхніми найжахливішими ворогами. Ці десять історій беззаперечно припадуть до душі малим читачам та стануть застереженням на майбутнє!

 

Це історія про дуже непосидючу дівчинку. Панна Петула-Вихорула без упину рухалася. Хоч би де вона була — на уроці чи в церкві, хоч би що робила — навіть граючи в забаву «море хвилюється», якась частина її тіла неодмінно рухалася. Нога або рука, а коли й усе тіло. Хоч би де опинялася Петула, всюди рухалась-вихорила, спричиняючи гармидер.

 

Не лежалося їй навіть уві сні. Бувало серед ночі в елітному пансіоні для дівчат «Оселя поміркованості», де дівчинка вчилася, від Петулиного тарараму прокидались інші учениці. Вони вигулькували з-під своїх ковдр і спостерігали, як Петула сліпма витинала балетні па в дівчачій спальні. 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект