Нон-фікшн

Ілюстрована історія Канади

300₴

. Ілюстрована історія Канади

Ілюстрована історія Канади / за ред. Крейга Брауна ; Пер. з англійської Галина Сташків. – Львів : Літопис, 2019. – 644 с. ISBN 978-966-8853-81-4

«Ілюстрована історія Канади» у її розширеному двадцять п’ятому ювілейному виданні починається з перших відомостей про Північноамериканський континент і охоплює період розвитку Канади аж до 2012 року. Жвавий, захопливий стиль оповіді, добре організований і щедро ілюстрований матеріал (зокрема понад 50 кольорових фотографій), вичерпний науковий апарат тощо – роблять цю книгу неоціненним джерелом знань про одну з найбільших країн світу. Для широкого кола читачів.

 

«Ілюстрована історія Канади» – це книжка про канадців. Це оповідь про те, як канадці жили і працювали, якими вони себе бачать, якої вони думки одне про одного. Це історія того, як канадці втілювали свої прагнення в різних суспільствах, у низці поколінь величезних колоніальних імперій, а віднедавна – як громадяни нації в інтернаціональному світі. У цьому виданні шість канадських науковців – істориків і дослідників історичної географії – тлумачать для читача слова й ілюстрації минувшини цього краю».

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект