Зарубіжна художня література

Гаррієт Бічер-Стоу. Хатина дядька Тома

Гаррієт Бічер-Стоу. Хатина дядька Тома : роман : скороч. пер. з англ. / Гаррієт Бічер-Стоу. — К. : Знання, 2019. — 271 с. — (Класна література). ISBN 978-966-346-861-7 (серія), ISBN 978-617-07-0685-0

Роман відомої американської письменниці Г. Бічер-Стоу (1811—1896) «Хатина дядька Тома» вийшов окремим виданням у 1852 р. і став одним із бестселерів ХІХ ст. Тема твору не нова, але його емоційне навантаження відповідало настроям і духові часу. У романі яскраво зображено жахливе становище рабів у США: торгівлю живим товаром, страждання матерів, яких розлучають з дітьми. Та водночас автор дає надію на краще, показує, що у цьому недосконалому світі є чисті й благородні душі, які своїми діями прагнуть полег­шити страждання інших, вселяє віру в неминучість змін у житті людини на краще, якщо за них боротися і вірити в них.

 

«Невільницький торг. При цьому слові, може, не одному з читачів уявляється щось страшне, похмуре, якесь пекло. Але це помилка. Люди навчилися і найстрашніші справи робити з виду нестрашними».

 

Номер стенду: 315

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект