Нон-фікшн

Робін Шарма. Клуб п’ятої ранку

Клуб п’ятої ранку. Візьмість свій ранок під контроль, покращьте своє життя / Робін Шарма ; Пер. з англ. М. Смагіної. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 352 с. ISBN 978-966-948-162-7

«Клуб п’ятої ранку» — практичні поради для тих, хто вирішив вставати о 5 ранку і використовувати свій день по максимуму!

 

Експерт із досягнення лідерства та високої продуктивності Робін Шарма представив ідею «Клубу п’ятої ранку»  понад двадцять років тому, заснувавши її на революційному ранковому режимі. За цей час зазначений режим дав змогу численним клієнтам автора максимально збільшити ефективність своєї роботи, легко протистояти грандіозним викликам, зміцнити здоров’я та забезпечити душевний спокій. Прочитавши цю книгу, над якою Робін Шарма працював упродовж чотирьох років і яка здатна змінити на краще життя кожного, хто цього прагне, ви відкриєте для себе корисність звички раннього підйому, яка допомогла багатьом людям досягати неабияких результатів, почуваючись при цьому щасливими, енергійними і потрібними світові. Через чарівну — і подеколи кумедну — історію про двох незнайомців, які в період значних труднощів у своєму житті зустрічають ексцентричного магната, котрий перетворюється на їхнього таємного наставника, ви дізнаєтесь:

  • як починають свій ранок генії, титани бізнесу та наймудріші люди світу, що досягли вражаючих успіхів у житті;
  • формулу, якою одразу можна скористатися, щоб прокидатися рано з відчуттям натхнення та зосередженості, сповненими запального драйву та бажання отримувати максимум від прийдешнього дня;
  • як захистити найтихіші години на початку дня, щоб мати час для виконання фізичних вправ, самовідновлення та особистісного зростання;
  • про практику, засновану на дослідженнях у галузі нейробіології, яка гарантовано допомагає зробити ранній підйом простішим, що подарує вам цінний час для роздумів, вираження вашої креативності та початку дня без поспіху;
  • які інсайдерські тактики можна застосувати для захисту свого потенціалу, таланту й ідей від буденної метушні та переобтяження професійними справами, щоб повною мірою насолоджуватися власним успіхом та впливом на світ.

 

Початок дня показує, як ти ставишся до свого життя. Якщо хочеш контролювати життя, почни контролювати свій ранок. Книга «Клуб п’ятої ранку» Робіна Шарми — ідеальний посібник для цього.

 

Робін Шарма — канадський письменник, один з найвідоміших у Північній Америці фахівців з мотивації, лідерства, розвитку особистості та реорганізації життя, головний виконавчий директор компанії Sharma Leadership International, освітні послуги якої користуються широким попи том. Робін є автором низки світових бестселерів, зокрема книжок «Монах, який продав свій «Феррарі», «Шлях до величі» та «Лідер без титулу». Серед його клієнтів такі компанії, як Microsoft, FedEx, Nortel Networks, IBM та ін.

 

«Ви маєте полюбити себе, перш ніж почнете піднімати світ, до речі, пробурмотів із усмішкою, перш ніж продовжити свою лекцію.

 

Це надихає, визнав художник. Те, що сказав джордж Бернард Шоу.

 

Дослідження довели, що самотренування, що максимізувати свою силу волі, це одне з головних досягнень легендарного життя, – продовжив мільярдер. Вельський мандрівник Генрі Мортон Снелі помітив, що самоконтроль є набагато важливішим за порох.

 

Точно надихає, луно. Озвалася підприємниця.

 

— Знаєте, сказав мільярдер, це міф, що відомі спортсмени, легендарні художники та поважні державні діячі та діячки мали більше природної сили волі, ніж решта людей. Це велика брехня. Реальність полягає у тому, що ці виняткові люди починали звичайними людьми».

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект