Зарубіжна художня література

Лорен Вайсберґер. Коли життя підносить тобі «Лулулемони»

Коли життя підносить тобі «Лулулемони» / Лорен Вайсберґер; Пер. з англ. К. Іванової. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 416 с. ISBN 978-966-948-281-5

«Коли життя підносить тобі “Лулулемони”» — продовження роману «Диявол носить Prada»!

 

Якщо ви коли-небудь замислювалися, що сталося з асистенткою Міранди Прістлі з книги «Диявол носить Prada», вам сподобається цей дивовижний роман про головну героїню Емілі Чарльтон. Продовження історії Емілі яка стала успішною імідж-консультанткою у Голлівуді. Однак останнім часом їй катастрофічно не щастить із клієнтами. Емілі безнадійно відстала від соціальних медіа, і нова конкурентка вже наступає їй на п’яти. Тож вона потребує суперклієнта — і негайно. Її клієнтка Кароліна Гартвелл — дуже відома особа. Колишнє обличчя L’Oreal, всесвітньовідома мегасупермодель, а нині — вродлива дружина новообраного сенатора із Нью-Йорка Ґрема, який виношує амбітні мрії про посаду президента. Все це дуже нагадує історію Кеннеді — аж до неприхованого донжуанства Ґрема та арешту Кароліни за водіння у стані сп’яніння.

 

Ласкаво просимо у Гринвіч, штат Коннектикут, де газони і жінки ідеально доглянуті, коктейлі з горілкою і газованкою – суперміцні, а кожен має що сказати про сумнозвісну нову сусідку!

 

У Гринвіч проживання їхня давня знайома — Міріам Каган. Донедавна вона була партнерка престижної юридичної компанії. Та коли Міріам звільнилася і переїхала до Гринвіча, щоб проводити більше часу з дітьми, вона навіть не підозрювала, що «робота» мамою у розкішному передмісті приховує більше пасток, аніж стресова юридична кар’єра. Емілі, Кароліна і Міріам — доволі несподіване тріо, але вони конче потребують одна одної. Разом вони прокладуть шлях через життєве мінне поле у престижному американському стероїдному передмісті, з’ясують правду і викриють брехню, що причаїлась за блискучою машкарою. Демонструючи свій фірмовий «кусючий» стиль, Лорен Вайсберґер пропонує зазирнути в інший світ — привабливий, сексуальний і трохи божевільний, де все виявляється не тим, чим здається.

 

Лорен Вайсберґер — знають і люблять у всьому світі за подаровану суспільству книгу «Диявол носить Prada», яка була більше року у списках бестселерів у «New York Times» та перекладена різними мовами!

 

 

«Ви були неперевершенію Господи! Обличчя «»Лореаль» просто тут, у Гринвічі! Коли ви стали послом фонду допомги дітям «Сейв-зе-Чілдрен», я думала, що це прекрасно. Це привернуло багато уваги до проблем, якими люди недостатньо переймаються.

 

— Дякую, сказала Кароліна, кінчиком пальцям витираючи щось під оком, хоч на ній і не було макіяжу, мені дуже приємно.

 

Але що з вами трапилося? обличчя жінки набуло виразу гнівного осуду. Від допомоги дітям до п’яного водіння з дітьми? У цей момент вона, здавалося, згадала про свою дитину та поклала руку доньці на плече, немов захищаючи. Вам має бути соромно!

 

Останнє вона прокричала на повний голос так, що обернулися інші покупці».

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект