Дитяча проза і поезія

Юлія Ілюха. Космокоти: Марсіанські хроніки Мурка Мняуска

Ілюха, Юлія. Космокоти. Марсіанські хроніки Мурка Мняуска / Юлія Ілюха ; ілюстрації Каті Степаніщевої. – Чернівці : Чорні вівці, 2020. – 112 с.

День, коли пухнастий котик Мурко побачив по телевізору відомого винахідника Ілона Маска, перевернув життя звичайного домашнього улюбленця догори дриґом. Відтепер він доброволець Мурко Мняуск, і його найбільша мрія — полетіти на Марс! Чи вдасться Муркові зустрітися з Ілоном Маском, щоб стати першим у світі котиком-марсонавтом, та чи відкриє йому свою головну таємницю червона планета?

 


В одному дуже великому місті, у дуже високому будинку — такі будинки ще називають хмаросягами — на 20 поверсі жив сірий котик Мурко. Котяче життя здавалося йому нудним і передбачуваним. Сьогодні, як і  щодня, прокинувшись зранку, Мурко почимчикував на кухню. Гучним нявкотом випросив у господарки повну мисочку корму. Поснідавши, стрибнув на підвіконня й довго там сидів, притулившись носом до скла, дивився на подвір’я. Хоча Муркове помешкання було так високо, що нічого цікавого майже й не побачиш.
— Ну от, усе як завжди! Геть нічого не відбувається! Навіть голуби — й ті не долітають до мене! Що воно за життя… — ображено нявкнув котик
і стрибнув на підлогу.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект