Мистецькі видання

Київ

890₴

Сергій Майдуков . KYIV by Sergiy Maidukov

Майдуков, Сергій. KYIV / тексти О. Тарасов; англ. пер. В. Чорний. – Харків: IST Publishing, 2021. — 136 с.KYIV by Sergiy Maidukov — візуальна історія про Київ, побудована на ілюстраціях та скетчах Сергія Майдукова. Автор є головним героєм, який відчуває міський поспіх та химерну красу повсякдення, кольори та настрої вулиць. Він виконує кропітку «операторську» роботу, витримує дистанцію до ситуацій та об’єктів, фіксуючи їх на iPad’і. Візуальний наратив у артбуці виходить зі стилістичних та колористичних рішень кожної ілюстрації, що спільно підтримують одна одну.

До видання увійшла передмова від журналіста Олексія Тарасова, а також його розмова з Сергієм Майдуковим. Усі кольорові роботи в книжці створені у програмі Procreate, а чорно-білі — кульковою ручкою та олівцем у 2018–2020 роках.

KYIV by Sergiy Maidukov — це артбук, створений людиною, для якої Київ не був рідним містом, але поступово ставав таким.Олексій Тарасов: “Образ міста, у якому живе Майдуков, точно потребує формування. Київ — аж ніяк не красень, не місто майбутнього, не місто-сад. Перефразовуючи гангстерів із фільмів чи то Скорсезе, чи то когось іще, Київ — сучий син, однак він наш сучий син. І навіть у рекламних бордах на тлі одвічного будівництва і замизканих підйомних кранів є почварна, але краса”

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект