Дитячі ігрові книжки

Рут Мартін, Аллан Сандерс. Маленькі дослідники: Транспорт

Мартін Р., Сандерс А. Маленькі дослідники: Транспорт / Рут Мартін, Аллан Сандерс ; пер. Т. Кузьменко. – Київ : Книголав, 2019. – 18 с. ISBN 978-617-7563-58-6

Транспорт — дивовижний світ усього, що їздить, літає, плаває, перевозить людей та робить наше життя більш комфорт-ним. Як влаштовані велосипеди і скутери, що всередині у машин, як працюють автобуси, що дозволяє літакам підніматися в небо, які автівки служать безпеці й здоров’ю людини — у цьому виданні є відповіді на численні запитання, що здивують і дорослих. Як і в інших книжках серії «Маленькі дослідники», у «Транспорті» є понад тридцять віконець, які на кожній сторінці видання приховують свої цікавинки. Корисна інформація, реалістичні ілюстрації, добрий гумор — все це робить читання «Транспорту» захопливим і веселим процесом.

 

Водоплавні судні бувають різних форм і розмірів: від маленьких веслових човнів до величезних океанських лайнерів. Деякі потрібні лише для розваг, а деякі виконують на воді важливу роботу. Роздивися ці дивовижні судна та дізнайся, котре для чого призначене.

Номер стенду: D 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект