Дитяча проза і поезія

Девід Соломонс. Мій брат – супергерой

Девід Соломонс. Мій брат – супергерой / Девід Соломонс ; пер. з англ. Сергія Стеця. — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2019. — 308 с. 

 Погодьтеся, важко пережити, коли на Різдво братові дарують айфон, а тобі черевики? Але це ніщо в порівнянні з тим, що брат отримує суперздібності… Люку Паркеру одинадцять і його захопленням завжди були комікси. Та за вдивовижу невдалого збігу обставин, прибулець Повелитель Зорбон обрав для портянку двох світів не Люка, а його недолугого старшого брата Зака. Люк скаженіє! Брат не любить коміксів і навіть не хоче носити плащ. Але небезпека вже поруч і хтось має простежити, щоб Зак не облажався.

 

Вперше українською лауреат Британської книжкової премії у номінації «Дитяча книга року» та переможець у номінації «Дитяча література» за версією Waterstones фантастично смішна історія Девіда Соломонса «Мій брат — супергерой».

 

«Мій брат – супергерой, і я теж міг би ним стати, якби мені не припекло подзюрити. Мене звати Люк Паркер, мені одинадцять, я живу в тихому районі Лондона з мамою, татом та старшим братом Заком. І хоч раніше ніяким супергероєм він не був, нарікаючи сина таким іменем, батьки ніби передчували, що він колись-таки начепить плащ та маску й рятуватиме сиріт із палаючих будинків. Ні, ну реально, це ж не ім’я, а просто звуковий ефект якийсь! Ото як у коміксах, коли супергерой лупцює суперлиходія – бух! хрясь! ззззак!»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект