Іноземна проза

Девід Духовни. Міс Підземка

Девід Духовни. Міс Підземка / Девід Духовни ; пер. з англ. О. Руденка —      К. : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 312 с. ISBN 978-966-948-100-9

  • Міське фентезі, засноване на ірландській міфології, від всесвітньовідомого актора (а також письменника і музиканта) Девіда Духовни.

 

Емер — просто жінка, яка живе в Нью-Йорку, їздить підземкою, купує морозиво у крамничці на розі, хоче видати власну книгу і живе з хлопцем, Коном. Але чи її життєвий шлях — єдиний з можливих?

 

Черпаючи натхнення з ірландського епосу про Емер та Кухуліна і залучаючи міфологічних персонажів з усього світу, темне фентезі Девіда Духовни пропонує містичну подорож паралельними шляхами часу та кохання.

 

«Міс Підземка» – захопливий роман про любов, відданість і вибір, який не відпускатиме читача до останньої сторінки.

 

Але то її чоловік, а навпроти неї — гедж-фондовий симулякр маскулінності. Вона вирішила від імені всіх колишніх та майбутніх Міс Підземок піти на конфронтацію з цим розчепірником з Волл-Стріт. Емер зважилася кинути йому в обличчя: «Пішов ти в сраку, вилупку», та з переможним виглядом вийти з вагону. Вона збентежить кривдника, приголомшить його, зіб’є з пантелику, паралізує спротив. Висловить все, що вона думає, прямо в його дурнувату, пихату мармизу. Ця спринцівка штопана, мабуть, працює на «Леман Бразерс» і причетна до рецесії. Так я засуну всю цю іпотечну кризу йому в дупу. Емер відчувала себе уособленням праведності. Вона глибоко зітхнула й націлила очі на леманського розкаряка-мачо-вилупка, її вуста напружились і ледве не випалили виразне й доволі вагоме «П»…

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект