Дитячі ігрові книжки

Мої гроші

240₴

Джейн Бінгем, Голлі Бейсі. Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти

Джейн Бінгем, Голлі Бейсі . Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти / Джейн Бінгем, Голлі Бейсі; перек. Віти Левицької; Київ: Книголав, 2021. 208 с.Як з дитинства навчитись фінансової грамотності і знати як розпоряджатися грошима з максимальною користю? Як правильно складати бюджет на тиждень і як заощаджувати? Як працюють кредитні картки? Як можна заробляти гроші і витрачати їх ефективно? І як взагалі підготуватись до дорослого, фінансово незалежного життя?

«Мої гроші» – це пізнавальне видання для дітей і підлітків, яке в доступній формі, пояснює як поводитись з грошима, які є види грошей, де їх найкраще зберігати, як заощаджувати і розподіляти бюджет. Читач завдяки цій книжці може отримати корисні навички на все життя. Видання містить ілюстрації, таблиці, тести і завдання, які полегшують засвоєння найважливішої інформації та порад.Чудовий спосіб почати розумно користуватися своїми грішми — запитати в себе дві прості речі:
• Скільки грошей у мене є на витрати?
• Скільки я витратив (витратила) минулого тижня?
Якщо тобі складно відповісти на ці запитання, не сумнівайся — не лише ти сушиш собі голову. Проте все ж краще навести лад у цій справі, бо коли до пуття не знаєш, як у тебе з грошима, то душа не на місці. Та й ризикуєш опинитися у прикрій ситуації — коли зненацька виявиться, що грошей катма.

На щастя, є кілька простих кроків, що допоможуть контролювати витрати. Найкраще розпочати зі щоденного запису видатків.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект