Дитяча проза і поезія

Барбара Кантіні. Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху

Барбара Кантіні. Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху / Барбара Кантіні ; пер. з італійської Є. Житник ; ілюстратор Барбара Кантіні. — Х. : ВД «Школа», 2019. — 48 с. — серія «Мортіна». — ISBN 978-966-429-438-3

Маленька Мортіна дуже відрізняється від інших дітей, бо вона є… дівчинкою-зомбі. Мешкає Мортіна на Покинутій Віллі з тітонькою Домовиною та вірним песиком породи левретка на ім’я Смуток. Найбільше у світі Мортіна хоче знайти друзів, з якими можна бавитися і розважатися. Але їй заборонено потрапляти на очі дітям із селища, бо вони можуть її злякатися. Аж ось одного дня з’являється гарна нагода — свято Гелловін, коли Мортіні не треба навіть маскуватися під костюмом монстра… Але що може статися, коли інші діти дізнаються, що насправді вона не надягала маски і що її вигляд — це зовсім не маскарадний костюм?..

 

«…Уся річ у тому, що Мортіні страшенно кортіло робити все те, що їй заборонялося: гратися з дітьми із селища і знайти справжніх друзів.

 

Мортіна потайки спостерігала за дітьми, поки вони гралися на лузі біля Покинутої вілли. Іноді з цікавості вони підкрадалися зовсім близенько до брами вілли. Але ще ніхто й ніколи не наважився туди зайти.

 

“Цікаво, чому ж так?..” — міркувала собі Мортіна. Тітонька Домовина заборонила потрапляти на очі будь-кому, особливо дітям із селища. Вона завжди боялася, що люди довідаються про мешканців Покинутої вілли й виженуть їх із рідної домівки…» 

Номер стенду: 235

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект