Нон-фікшн

Лісл Кларк і Ребекка Рокефеллер. е купуй нічого, май усе. Відчуй, яка це радість—менше витрачати, більше ділитися і жити щедро

240₴

Лісл Кларк і Ребекка Рокефеллер. Не купуй нічого, май усе. Відчуй, яка це радість – менше витрачати, більше ділитися і жити щедро

Лісл Кларк і Ребекка Рокефеллер. Не купуй нічого, май усе. Відчуй, яка це радість—менше витрачати, більше ділитися і жити щедро / Надія Бражник (перекладачка). Київ : Yakaboo Publishing, 2021. 304 сНадихнувшись споконвічними практиками економіки обміну, засновниці міжнародного проєкту The Buy Nothing Лісл Кларк і Ребекка Рокефеллер пропонують вам приємний спосіб подбати про нашу планету. Довідайтесь, як купувати менше, споживати усвідомленіше, віддавати більше, збудувати тісну й благополучну спільноту.

Ця книжка поєднує провокаційне дослідження залежності від обновок і практичний план дій, що допоможе вам позбутися непотрібних речей і змінити підхід до покупок.Через складні та психологічно важливі стосунки з речами — і легкість придбання нових і нових речей — наші оселі буквально завалені мотлохом, а це не приносить користі ні довкіллю, ні нам самим.

Накопичувати речі так легко, що їх уже нема де зберігати. Дедалі більше американців щороку винаймають сховища для надлишків свого майна. Нині у США функціонує щонайменше сорок п’ять тисяч таких «камер зберігання», а користуються ними 9,4 відсотка американців. Двадцять років тому ця цифра була вдвічі меншою.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект