Поезія

Пів’яблука. Інші пів’яблука. Пів’яблука. Інші пів’яблука

Галина Вдовиченко. Пів’яблука. Інші пів’яблука : роман / Галина Вдовиченко. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 472 с. ISBN 978-617-679-660-2

 

«Пів’яблука. Інші пів’яблука» — історія жіночої дружби, що дозволить читачеві поглянути на звичні речі по-новому, оповідь про долі чотирьох подруг — таких різних, але однаково близьких. Одного разу вони знаходять незвичайний сувенір. Те, що спершу здавалося просто цікавою іграшкою, починає у дивовижний спосіб змінювати життя жінок, виконуючи найпотаємніші бажання кожної з них… Знахідка стане початком нових пригод, вона покаже, чого насправді бажають подруги. Хто зміг створити цей шедевр? І чому майстер Пінзель, найзагадковіший галицький скульптор XVIII століття, що далі помітніше впливає на тих, хто живе у XXI столітті? Дізнайтесь усі таємниці, прочитавши цю чудову книжку.

Романи «Пів’яблука» та «Інші пів’яблука», з якими свого часу дебютувала Галина Вдовиченко, — вперше під однією обкладинкою, у новій авторській редакції.

 

«День народження Магда святкувала вдома у Зубрі, поблизу Львова. Так було упродовж багатьох років. Якось, щоправда, жартома запропонувала подругам: «А може, зберемося у “Вероніці” чи “Куполі”…». Дівчата купилися на провокацію, сприйнявши все за чисту монету: «Та ти що?! Щоб ми на твій день народження у ресторані збиралися?.. Нашу “Зубрівку” не зрадимо!».

 

«Зубрівкою» вони називали дім Магди та Ігоря — віллу із вдачею яскравої особистості. Колись це був дачний будиночок — звичайнісінька «коробка», збудована під лісом. Куричі купили її задешево, на квартиру тоді не вистачало, а жити не було де».

 

Номер стенду: В 2.36

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект