Дитяча проза і поезія

Мія Кассані. Порти

Порти [Tекст] : Мія Кассані; іл. Віктора Медіни; пер. Анастасії Богоніс. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 44 с. ISBN 978-617-679-708-1

Мія Кассані знала, що у портів є свій шарм і прихована магія, тому вона почала писати про них, не вагаючись. Одного дня їй пощастило познайомитися із талановитим Віктором Медіною, який за допомогою неймовірних кольорів зобразив найкрасивіший у світі маяк. Удвох вони почали розмовляти про порти – і зародилася ідея книжки про порти.

 

Вiд величезних i сповнених життя пристаней до найменшого причалу – у цiй книжцi ви знайдете 16 неймовiрних портiв у найкрасивiших мiстах свiту.

 

«Порт у Нью-Йорку — один із тих портів, де відбувається найбільший у Сполучених Штатах рух пасажирів та контейнерів. Він знаходиться у гирлі річки Гудзон, у верхній частині великого міста. На в’їзді в порт — з боку океану — височіє Статуя Свободи, яка вітає місто.

 

Цікаво: Статуя Свободи стала подарунком Франції для жителів Нью-Йорка на честь святкування 100 років незалежності Сполучених Штатів».

 

Номер стенду: 104, 105, 016

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект