* ESC - закрити вікно пошуку
Нон-фікшн
160₴
Купити книжкуРічард Темплар. Правила мислення. Персональна інструкція на шляху до кмітливості, мудрості й щастя
Правила мислення. Персональна інструкція на шляху до кмітливості, мудрості й щастя / Річард Темплар ; Пер. з англ. К. Козачук. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2021. — 236 с.
Світовий бестселер!
Від автора книг “Правила життя” та “Правила кар’єри”!
Персональна інструкція щодо того, як думати у гнучкіший, мудріший та наснажливий спосіб.
Правила мислення – це ключові принципи того, як приймати розумні рішення, боротися з прокрастинацією, знати, коли піти на компроміс, уникати помилок, знаходити різні варіанти, ефективно думати разом з іншими, зберігати активність розуму, мислити креативно, підтримувати позитивні думки. Засвоївши ці правила, ви станете людиною, яка завжди знає, чого вона хоче.
Хіба не приємно було б бути одним із природжених мислителів цього світу? Мабуть, це прекрасно – бути об’єктом заздрості інших через те, що ви подаєте найкращі ідеї, приймаєте виважені рішення, творчо розв’язуєте проблеми й завжди дивитеся на життя позитивно.
Може, ці люди знають щось таке, чого не знає решта з нас і чому ми всі можемо навчитися? Відповідь – упевнене “так”. Нам потрібні Правила мислення!
Ці Правила – ключові принципи того, як приймати розумні рішення, боротися з прокрастинацією, знати, коли піти на компроміс, уникати помилок, знаходити інші варіанти рішень, ефективно думати разом з іншими, припинити зациклюватись, зберігати активність розуму, мислити креативніше, думати про хороше й радіти життю.
Ви завжди будете знати, чого хочете!
“Звичайно, легко і зручно спілкуватися з тими людьми, які думають так само, як ви. Формуючи свої цінності, ви шукаєте інших людей — своїх однодумців. Це означає, що у вас багато спільного і ви не ведете з ними нескінченних суперечок. Коли хтось інший каже те, що ви вже подумали, це допомагає вам відчувати чуже схвалення, дає вам відчуття вашої правоти, підкріплює ваш погляд, підсилює ваше відчуття причетності. Це гарне відчуття, і всі можуть проводити час разом, підтверджуючи переконання одне одного, допомагаючи собі почуватись правильними й прийнятними”.
читайте також