Українська художня література

Пташиний цвинтар

100₴

Кирило Поліщук. Пташиний цвинтар

Поліщук, Кирило. Пташиний цвинтар: збірка оповідань / Кирило Поліщук. Київ : Laurus, 2020. 270 c.

«Пташиний цвинтар» — дебютна збірка з восьми пов’язаних між собою оповідань. Буденне життя сучасних людей, їх дорослішання, набуття досвіду та самоусвідомлення відбувається в антиутопічній реальності з сюрреалістичними елементами. Спільний мотив видання — птахи, які виступають у творах головними і другорядними персонажами, символами.

 

Ця книжка буде цікава читачам, які люблять коротку українську прозу, а також філологам, яким цікаві унікальні авторські стилі, вже оцінені такими преміями: «Корнійчуковська премія» (2015), міжнародна німецько-українська премія імені Олеся Гончара (2017), «Смолоскип» (2018). Також Кирило Поліщук — переможець конкурсів «Гранослов» (2018), «Без меж» (2018), учасник і фіналіст багатьох інших.

 


Чим далі ми копали — тим менше в глині й глибині було сенсу. Але це помічав один я. Лише тепер мене цікавило, для чого ми копаємо цю яму. До того це все здавалося абсолютно зрозумілим. Тепер виникали питання. Що ми шукаємо під землею? Того чого немає на поверхні? Що ми можемо там знайти? Воду? Вугілля? Золото? Нафту? Може ми просто втікаємо самі від себе, від цілого світу, намагаємось сховатися якомога глибше, мов чорний лелека сховався від нас?


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект