Дитяча проза

. Python. Кодування для майбутніх програмістів

Python. Кодування для майбутніх програмістів / Пер. з англ. Н. Гордієнка. — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 96 с. : іл. ІSBN 978-966-948-035-4

Книга «Python. Кодування для майбутніх програмістів» — це простий і водночас досить повний вступ до програмування із використанням мови Python, яку швидко опанує будь-який читач навіть без досвіду програмування. Основи кодування — від використання простих понять (змінна, умова тощо) до застосування складних концепцій (цикли, підпрограми і т. п.) — подано в зрозумілому форматі, виклад теоретичної частини супроводжується безліччю ілюстрацій і пояснень того, яким чином і завдяки чому працюють створювані коди. У книзі також описані принципи реалізації більш складних проектів, що розвивають логічне й інженерне мислення, потребують застосування дизайнерських рішень, прищеплюють навички проектування і кодування, виховують наполегливість при пошуку помилок та їх усуненні. В рамках цих проектів школярі в ігровій і доступній формі на прикладі простих анімацій та ігор навчаються визначати проблеми, генерувати ідеї для пошуку шляхів їх розв’язання й аналізувати і вдосконалювати власноруч розроблені проекти.

 

Таким чином, школярі опановують основи програмування із застосуванням популярної мови Python шляхом занурення у цікавий і захоплюючий світ створення комп’ютерних програм.

 

Книжка розрахована на дітей від 10 до 15 років.

 

Програмування означає написання вказівок для комп’ютерів, а готовий набір вказівок називається програмою. Комп’ютерні програми контролюють все — від телефонів до космічних ракет. РОЗМОВА ПРАВИЛЬНОЮ МОВОЮ Щоб ввести комп’ютерну програму, потрібно розбити всі вказівки на більш зрозумілі, тобто прості, кроки і виразити їх зрозумілою для комп’ютера мовою. Це приклад Python-коду.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект