Дитячі ігрові книжки

Олдріх Ружичка, Александра Гетмерова. Секрети мистецтва

350₴

Олдріх Ружичка, Александра Гетмерова. Секрети мистецтва

Олдріх Ружичка, Александра Гетмерова. Секрети мистецтва / О. Ружичка, А. Гетмерова; пер. Тетяни Кузьменко«Секрети мистецтва» – це друга книжка із пізнавальної серії «Як це створено», яка виходить у видавництві #книголав і вона відкриває світ сценічних та інших видів мистецтва.

Як влаштовано театр і як поставити п’єсу? А як знімають кіно? Чим займається продюсер, а за що відповідає режисер? Як створюються мультфільми, хто працює в анімаційних студіях? Як організовано симфонічний оркестр і як він готується до виступів? Як організувати мегаконцерт всесвітньо відомої зірки? А як народжується образотворче мистецтво? У цій книжці про все це розповідається в деталях і в незвичному форматі. Це pop-up видання – з додатковими розгортами, яскравими ілюстраціями, картами, та з книжечками в книжці аби юним читачам було цікавіше дізнаватись про всі мистецькі секрети.Як влаштовано театр?
Класична вистава, з живими акторами, ляльковий спектакль із дерев’яними маріонетками, сповнена музики постановка за участі співаків – усе це театр.

Існує набагато більше різновидів театру. Про більшість із них ти вже, імовірно, знаєш або невдовзі дізнаєшся. Та чи відомо тобі, як ставлять вистави в театрі та скільки людей задіяно в підготовці? Усе це ти невдовзі з’ясуєш.

Номер стенду:

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект