Дитяча проза і поезія

Каріна Схапман. Сем і Джулія в театрі

Каріна Схапман. Сем і Джулія в театрі [Текст] / Каріна Схапман; пер. Ірина Коваль. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 68 с. ISBN 978-617-679-705-0

Сем і Джулія грають у скляні кульки. Вони знаходять дуже особливий камінчик, який приносить удачу. Звісно, вони надійно ховають цей камінчик у скриньці у своїй таємній хатці під сходами. Цей камінчик стане їм у пригоді, бо Сем виступатиме в театрі і йому дуже потрібна удача. Проте незадовго до виступу щасливий камінчик губиться. Чи вдасться тепер Семові вразити публіку?

 

«Сем і Джулія живуть у Мишачому домі. Це для них цілий світ. Джулія мешкає на сьомому поверсі в глибині будинку. Вона живе з мамою у крихітній кімнатці. У Джулії немає ні тата, ні братів, ні сестер, ні дідуся з бабусею. Джулія страшенно цікава і надзвичайно вперта. Вона не любить одноманітності. Щойно їй стає нудно, вона вирушає на пошуки пригод. Разом зі своїм другом Семом.

 

Сем мешкає в передній частині Мишачого дому. Він живе з татом, мамою, братами і сестрами. Також у нього є два дідусі і дві бабусі, а ще — дуже багато дядьків і тіток. Сем страшенно сором’язливий і надзвичайно слухняний. Коли він із Джулією, то готовий на такі подвиги, на які ніколи не наважився б сам. Чого в Сема забагато, того в Джулії замало — і навпаки. Вони — найкращі друзі і роблять усе разом».

Номер стенду: 104, 105, 016

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект