Дитяча проза і поезія

Катерина Собол. Серце бурі

Катерина Соболь. Серце бурі / Катерина Соболь ; пер. з російської Н. Косенко, Н. Коцюби ; ілюстратор Ольга Закис. — Х. : ВД «Школа», 2019. — 336 с. — серія «Дарителі». — ISBN 978-966-429-550-2

Смертельна небезпека насувається на казкове королівство. Чи вдасться Генрі врятувати від загибелі своїх друзів і близьких, усе те, що він так цінує і любить? Заради цього він ладен знову стати пішаком на ігровій дошці або й зовсім її покинути… Та спершу він спробує здолати могутню, безжальну силу, яка у багато разів перевершує його власну. У битві за дивовижний казковий світ, створений Барсом, Генрі залучить усю його доброту, мужність, рішучість і, звісно, один із найчарівніших у світі дарів — дружбу.

 

«Слухай-но, Генрі… Ти ж завжди був добрим навіть до тих, хто об тебе ноги витирав. Нікого не вбивав, ні з ким отакого не чинив. Що змінилося?

 

— Г’ю на це заслужив! — відрізав Генрі. — Він убивця, я мало не втратив сім’ю через цього підступного щура, і якщо ні в кого заперечень немає, то вперед!

 

— Здолати ворога і втратити при цьому людську гідність — це не перемога, — осудливо похитав головою Персі. — Ні, Генрі. Це жорстокий план, а ти ніколи не був жорстоким.

 

— Якби Едвард був мертвий, я б власноруч вирвав цьому виродкові серце, — спокійно мовив Генрі. — Отже, це я ще стриманий. Тож починаймо!

 

Едвард підвівся і рішуче підійшов до нього.

 

— Знаєш, що я помітив? — сухо запитав він. — Ти робиш усіх довкола хорошими людьми, у тебе просто талант до цього, і настав час нам віддячити тобі…» 

 

P. S. На офіційному сайті «Школи» також діє знижка 20% для нових користувачів (за умови підписання на новини видавництва у спеціальному вікні), а також програма лояльності для постійних покупців.

 

Номер стенду: 235

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект