Зарубіжна художня література

Кевін Кван. Шалено багаті азійці

Кван Кевін.Шалено багаті азійці. Роман /Кван Кевін; пер. з англ. О. Татаренко.— Харків : Вид-во «Ранок» : Фабула, 2020.— 480 с.
ISBN

Рейчел Чу — американка китайського походження, професорка економіки в Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік — професор історії в цьому ж університеті, а сам із Сингапуру. Вони кохають одне одного, і Нік пропонує Рейчел разом провести літню відпустку на його батьківщині. Ще й привід чудовий — весілля найкращого друга. Рейчел погоджується, навіть не підозрюючи, що на неї чекає. Виявляється, Нікова родина дуже, ні, шалено багата. Дівчина потрапляє в закриту спільноту, де статки обчислюються мільярдами, а коло спілкування становлять найвпливовіші особи Азії. Ці люди не люблять пускати у своє життя незнайомців, непокоячись за родинні гроші та репутацію. І можуть перетворити життя чужинця на пекло. Чи готова до такого Рейчел і чи вистачить їй сил протистояти шаленим родичам Ніка?

 


На андалузькому подвір’ї Рейчел дозволила собі на мить заплющити очі. З переливів китайської цитри утворювалася дивовижна мелодія, яка бездоганно перепліталась із плескотом води, а квіти і собі нібито підлаштували цвітіння під солодкі звуки.

 

Щоразу, коли повівав вітерець, мідні ліхтарі, розвішані в нічному небі, гойдались, немов сотні переливчастих кульок, що пливуть за течією в темних океанських водах. Рейчел відчувала, що пливе разом із ними в якомусь приголомшливому сні, і замислилась: чи життя з Ніколасом завжди буде таким чарівним? Невдовзі тань хуа почали в’янути — так само швидко й загадково, як і розквітали, наповнюючи нічне повітря хмільним ароматом та перетворюючись на засохлі, безжиттєві пелюстки.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект