Дитяча проза

180₴

Оскар Бреніф’є. Що таке почуття?

Оскар Бреніф’є. Що таке почуття? / Оскар Бреніф’є ; пер. з фр. Марії Абрамової. — К. : Видавничий дім «Маміно», 2019. — 96 с. ISBN 978-966-97795-3-3

Чи боїшся ти виступати перед класом? Тобі не подобається, коли на тебе дивляться? Але хіба можна зашкодити поглядом? А чи заздриш ти своїм братам і сестрам? Заздриш, тому що хочеш, щоби батьки піклувалися лише про тебе? Та невже любов неподільна? До речі, чому буває так, що ми сваримося з тими, кого любимо? Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

 

Найбурхливіше ти зазвичай сваришся з тими, кого любиш. Можливо, тому, що почуття роблять тебе вразливим і вимогливим. Можливо, ще й тому, що ти з ними живеш, вони часто поруч: коли їх нема, тобі важко, та їхня присутність буває нестерпна. Для гризні є повно підстав: гнів, розбіжність у поглядах, насолода комусь дошкулити, образа. Сварки не заперечують любові: вони показують, як складно визнати інакшість, незгоду або… байдужість тих, кого ми любимо.

 

Номер стенду: D 7.07

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект