Дитяча проза

180₴

Оскар Бреніф’є. Що таке щастя?

Оскар Бреніф’є. Що таке щастя? / Оскар Бреніф’є ; пер. з фр. Марії Абрамової. — Київ : Видавничий дім «Маміно», 2019. — 96 с. ISBN 978-966-97795-5-7

Чи повинні ми будь-якою ціною шукати щастя? Чи воно радше має прийти саме? А якщо твоє щастя завдасть нещастя комусь іншому? Чи взагалі можливо весь час почуватися щасливим? І чи справді сенс життя полягає в пошуку щастя? Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

 

Більшість людей вважає, що лише щастя надає життю сенс і дає змогу розкритися по-справжньому. Вони готові на все заради власного щастя, ладні навіть зробити нещасними інших. Та чи досить просто бажати щастя, щоб стати справді щасливою людиною? Кому дістається щастя: радше тим, хто на нього заслуговує, чи тим, хто нічого не чекає? Можна також спитати себе, а чи справді пошуки щастя наповнюють життя сенсом, адже часто це просто егоїстичне задоволення власних бажань. Можливо, варто натомість прагнути зробити щось важливе, щоб прожити гідне життя. Або просто бути собою.

Номер стенду: D 7.07

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект