Дитяча проза і поезія

Леся Воронина. Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви

Леся Воронина. Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви : повість / Леся Воронина. — К. : Знання, 2019. — 143 с. : іл. ISBN 978-617-07-0733-8

Хіба можна було уявити, що головний герой книжки «Таємне Товариство Блазнів, або Балансування на краю прірви» Клим Джура та його друзі з Таємного Товариства Блазнів потраплять у пастку під час циркової вистави? Підступні прибульці-синьоморди, які хочуть підкорити Землю, цього разу замаскувалися під клоунів та відволікають увагу публіки фокусами і дивовижними виступами дресированих тварин.

 

І ніхто з глядачів не підозрює, що їх збираються перетворити на слухняних зомбі, готових виконувати будь-які накази чужопланетних хижаків. Єдина людина, котра володіє мовою прибульців і може читати їхні думки, — це Клим. Однак для того, щоб перемогти космічних монстрів, хлопцеві доведеться використати надприродні властивості, які він здобув, опинившись під час грози на вершечку гори Треп у магічному кам’яному лабіринті-кромлеху. І щоразу, долаючи все нові й нові небезпеки, члени Таємного Товариства Блазнів почуваються так, ніби балансують на краю прірви.

 

«Несподівано я почув за спиною шарудіння і різко обернувся. Те, що відкрилося моїм очам, просто не могло бути правдою. Я ще встиг натиснути на кнопку з’єднання в айфоні, який досі стискав у руці, і тут світ навколо мене закружляв так, ніби я опинився в центрі скаженої центрифуги. Я відчув, що лечу в безвість, підхоплений стрімким потоком повітря».

 

Номер стенду: 315

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект