Бізнесова книга

Алекс Банаян. Треті двері

Треті двері. Як розпочинали кар’єру найуспішніші люди сучасності / Алекс Банаян ; Пер. з англ. М. Гоцяцюка. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 328 с. ISBN 978-966-948-241-9

Студент здійснює безпрецедентний квест тривалістю у п’ять років, щоб взяти інтерв’ю у Воррена Баффета, Білла Гейтца, Леді Гага та інших, не менш знаменитих, особистостей сучасності. Головною метою його інтерв’ю було вивідати секрети успіху цих людей. Прочитавши книжку «Треті двері», ви дізнаєтесь, завдяки чому, яким власним рисам характеру і сповідуваним принципам найвідоміші люди планети досягли своїх висот.

 

«Я подивився на своє відображення у дзеркалі, що висіло нам умивальником у вбиральні, і зрозумів: якщо проґавлю можливість поспілкуватись із Спілбергом, стоячи просто навпроти нього, мій проект можна буде назвати проваленим ще до того, як він розпочнеться.

 

Я повернувся назад і знову помітив його. Коли Спілберг переміщався до однієї групи людей, я переміщався до іншої. Коли він припиняв з кимось спілкуватись, я припиняв дивитись у свій телефон. Я попрямував до бару, аби взяти трохи коли і, озирнувшись, зомлів: Спілберг спрямував до виходу.

 

Не роздумуючи, я поставив склянку і погнався за ним. Оминув натовп інвесторів, наштовхуючись на офіціантів і чіпляючись за кути столів. Спілберг був уже в кількох кроках від виходу.»

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект