Нон-фікшн

Стів Харві. Відверта розмова без купюр

Стів Харві. Відверта розмова без купюр / Пер. з англ. Н. Лавської — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 272 с. ІSBN 978-617-7535-86-6

Після виходу у світ книги «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Харві продовжує отримувати — переважно від чарівних жінок — багато запитань, зауважень та прохань дати додаткові роз’яснення стосовно взаємин з представниками протилежної статі.

 

Тож у своєму новому виданні автор докладно розповідає, чому чоловіки не роблять відразу того, про що їх прохають, як з роками змінюється їхнє уявлення про побачення, яким чином можна покращити інтимні стосунки, а також дає поради щодо того, як змусити свого обранця взяти на себе певні зобов’язання. Велику увагу Стів Харві приділяє такому важливому для жіноцтва питанню, як ставлення представників сильної статі до незалежних і самодостатніх пані; пояснює, як можна змусити чоловіків дотримуватися жіночих вимог і стандартів, як ставити своїм партнерам правильні запитання, аби отримувати на них щирі відповіді.

 

Прочитавши цю книжку, жінки неодмінно знайдуть у собі мужність переглянути і деякі власні уявлення про стосунки зі своїми коханими, зможуть застосовувати наведені автором поради на практиці.

 

Припустімо, ваша шкіра виглядає обвітреною, нігті обгризені, ноги мають такий вигляд, наче ви бігли марафон босоніж, перукар уже забув, як вас звати, а ваш гардероб виглядає так, наче ви позичили його зі знімального майданчику комедійного серіалу 80-х років. Що це говорить про вас? Нічого хорошого. Для чоловіків, а також для будь-якого, хто вас бачить, ваш вигляд практично вигукує: «Моє обличчя, моє тіло і мій одяг нічого собою не являють, вони абсолютно не варті чийогось часу та уваги, навіть моєї власної». Однак жінка, знаходить час, щоб подбати про себе- робить косметичні процедури для обличчя та манікюр.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект