Іноземна проза

Джордж Р. Р. Мартін. Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів»

Джордж Р. Р. Мартін.Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів». (Історія Таргарієнів) / Джордж Р. Р. Мартін ; Пер. з англ. Н. Тисовської ; Художник Даг Вітлі. — К. : KM-Букс, 2019. — 672 с. : іл. ISBN 978-966-948-169-6

  • Бестселер #1 за версією The New York Times!
  • Українське видання, містить 75 ілюстрацій Дага Вітлі!
  • Одна з найочікуваніших книжкових новинок у світі цього року!
  • В Україна продано понад 80 000 примірників книг всієї саги «Пісня льоду й полум’я»!
  • У світі продано понад 70 мільйонів примірників книг саги «Пісня льоду й полум’я», та перекладено 47 мовами!

 

За кілька століть до подій «Гри престолів» дім Таргарієнів, який з-поміж повелителів драконів єдиний пережив Руїну Валірії, обрав собі за резиденцію Драконстон. «Вогонь і кров» оповідає історію цього дому від часів легендарного Ейгона Завойовника, творця Залізного трону, й аж до громадянських воєн, які мало не призвели до розколу династії.

 

Що насправді відбувалося під час Танку драконів? Чому відвідувати Валірію після Руїни стало смертельно небезпечно? Які найгірші злочини Мейгора Лютого? Як жилося у Вестеросі, коли в небі панували дракони? Це лише декілька питань з тих, на які відповідає літопис, укладений ученим мейстром Цитаделі та проілюстрований Дагом Вітлі. «Вогонь і кров», що за масштабами не поступається «Історії занепаду й загибелі Римської Імперії» Едварда Гіббона, це перший том вичерпної двотомної хроніки Таргарієнів, яка дозволить читачеві по-новому поглянути н а мінливу, частенько криваву, але незмінно яскраву історію Вестеросу.

 

…Серед лордів Вестеросу існувала давня традиція гербових прапорів, а от у Валірії повелителі драконів такого звичаю не мали. Коли Ейгонові лицарі вперше розгорнули його великий шовковий бойовий штандарт — червоного триголового вогнедишного дракона на чорному полі, лорди нарешті прийняли Ейгона як свого — гідного верховного короля Вестеросу. Коли ж королева Вісенія одягла братові на голову вінець з валірійської криці, оздоблений рубінами, а королева Рейніс проголосила його «Ейгоном Першим, королем усього Вестеросу та щитом свого народу», дракони заревіли, лорди й лицарі звеселилися… а найгучніше галасував простолюд — рибалки, батраки й жіноцтво.

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект