Дитяча проза і поезія

Андрій Бачинський. З Ейнштейном у рюкзаку

Андрій Бачинський. З Ейнштейном у рюкзаку [Текст] : повість / Андрій Бачинський; іл. Маргарити Вінклер. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 152 с. ISBN 978-617-679-717-3

Мандрівка школярів у гори, яка мала би стати чудовим відпочинком, обернулася несподіваною пригодою для трьох однокласників — красеня-футболіста Олега, красуні Солі та тихого і таємно закоханого у Солю Юрка. Як знання законів фізики та вміння застосувати їх на практиці допомогло підліткам у небезпечних для життя умовах — читайте у захопливій пригодницькій повісті Андрія Бачинського «З Ейнштейном у рюкзаку».

 

«Буря врізнобіч кидала бляшаним човном-катамараном, і хоч Олег з усіх сил намагався вирівнювати його саморобним веслом-палицею, відносила все далі й далі від берега.

 

Соломія з Юрком, вчепившись у борти обома руками, присіли на дно бляшанки. Спочатку Юрко ще намагався допомагати Олегові, але тільки заважав йому своєю незграбною шарпаниною. Врешті Олег відсунув його ліктем до борта і наказав міцно триматися, щоб не випасти у воду.

 

Соломія, замруживши очі, щось бурмотіла. Крізь пориви вітру долинало: «Допоможи… я дурна… здався той острів…».

 

Номер стенду: 104, 105, 01

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект