Українська художня література

Андрій Чайковський. За сестрою

Андрій Чайковський. За сестрою ; Богданко ; Козацька помста / Андрій Чайковський. — К. : Знання, 2018. — 223 с. — (Скарби: молодіжна серія). ISBN 978-617-07-0641-6

До збірки «За сестрою» входять історичні твори А. Чайковського (1857—1935) «Богданко», «За сестрою» та «Козацька помста», в яких зображено героїчну боротьбу українського козацтва із зовнішніми ворогами. Письменник знаходить захоплюючі пригодницькі сюжети, правдиво показує козацькі звичаї, військову тактику, змальовує переконливі образи сміливих і мужніх українців, які, долаючи численні труднощі й небезпеки, самовіддано захищають рідну землю і свій народ. А. Чайковський привертає увагу читачів до таких високих якостей своїх героїв, як людяність, порядність, милосердя, щирість. Ці твори зберігають свою актуальність і сьогодні.

 

«Або втечу і вернуся сюди з козаками й усі ті шатра поперевертаю, або мене зловлять і повісять. Довше так жити не можу, а бідної Ганни, мабуть не відшукаю, пасучи табуни або вислужуючи татаринові у дворищі».

 

Номер стенду: 315

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект