Дитяча проза

Гейлі Скотт. Зайці-стрибунці. Чайний будиночок

Гейлі Скотт. Зайці-стрибунці. Чайний будиночок : Казка / Гейлі Скотт ; Худож. Піппа Кернік ; Пер. з англ. О. Осмоловської. — Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019. — 128 с. : іл. ISBN 978-966-948-163-4

Знайомтеся: четверо зайців-стрибунців, крихітні іграшки, що мешкають у затишному чайному будиночку. Їх подарували маленькій Стіві саме тоді, коли вона найбільше потребувала друзів. Як і водиться у казках, іграшкові зайчики мають таємницю: вони оживають, щойно Стіві кудись іде! Відкривайте «Чайний будиночок» — і зустрічайте чотирьох маленьких зайців-стрибунців з їхніми великими ідеями.

 

Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

 

Стіві озирнула велику земельну ділянку і уявила всі рослини, овочі та квіти, які вона зможе тут виростити. Дівчинка вже ніби бачила, який соковитий салат ростиме на грядці, вже вдихала пахощі лаванди, що тут зацвіте. Вона уявила свої забрьохані рукавиці і гумаки, а також ряди розсади, які вона виростить спеціально, щоб потім пересадити у маленькі вазонки у формі хатинок. Стіві поглянула вгору і накрутила косу на палець. Вона побачила ранні вечірні хмарини. Небом пропливали пухнасті кошенятка. Вони високо позадирали свої хвостики, а лапками лишали по собі хмарні сліди. Дівчинка побачила в небі ще дещо: єдинорога, який ніс на своїй спині стомлене вечірнє сонце.

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект