Іноземна проза

Ніл Шустерман. Жнець

Ніл Шустерман. Жнець : Роман / Ніл Шустерман ; Пер. з англ. Наталі Гайдай. — К. : Видавнича група КМ-Букс, 2019. — 416 с. — (Вигин коси. Книга 1). ISBN 978-966-948-187-0

  • Від автора бестселів за версією “The New York Times”!

 

Людство навчилось долати болячки, старіння та навіть смерть! Так і проблема перенаселення стала актуальною.
Так як у світі, де більше не існує хвороб, можна померти лише в один спосіб: її має наосліп обрати й убити («зібрати») жнець — професійний носій смерті.
Двоє підлітків змушені змагатися між собою за статус женця, хоча жоден з них його не прагне. Тому, хто стане женцем, доведеться «зібрати» другого.

 

Раніше люди помирали природним шляхом. Похилий вік був смертельною хворобою, а не тимчасовим станом. Ще існували невидимі вбивці, яких називали «хворобами», вони псували тіло. Процес старіння неможливо було розвернути, а також траплялися нещасні випадки, після яких не було повернення до життя. З неба падали літаки. Автомобілі насправді потрапляли в аварії. Існували біль, страждання, відчай. Більшості з нас важко уявити такий небезпечний світ, де в кожному непомітному, випадковому кутку чигала небезпека. Зараз усе це вже позаду, однак залишається проста істина: люди мають помирати… Раніше доля людського життя перебувала в руках природи. Але ми її викрали. Тепер ми володіємо монополією на смерть. Ми є її єдиним джерелом.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект