Дитяча проза і поезія

Агнєшка Тишка. Зося з вулиці Котячої в подорожі

Агнєшка Тишка. Зося з вулиці Котячої в подорожі / Агнєшка Тишка ; пер. з польської Ліни Жекової ; ілюстратор Агата Рачинська. — Х. : ВД «Школа», 2019. — 200 с. — серія «Зося з вулиці Котячої». — ISBN 978-966-429-401-7

Зося разом із великою компанією, з бабусями й кузенами, і навіть плюшевим єнотом у КУПСТЮМІ, вирушає у подорож до Греції. Зосина сестра Маня у захваті, бо мріє стати КУЛЬТУРНИМ ІСТЕРИКОМ, коли виросте, отож починає записувати враження в щоденник. А ще мандрівники вчать грецьку мову, знаходять нових приятелів та вистежують курячу мафію! Адже коли ти з друзями, пригоди чекають на кожному кроці!

 

«…Отож у мене з’являється хвилина, щоб посидіти на самоті, не враховуючи Ванесску на балконі, Мафіна на ящику з компостом і когось, хто шарудить на даху. Цей хтось — це, звичайно, наша АКУНА МАТАТА! Вона повернулася після довгої відсутності, спричиненої мужньою поведінкою Маліни. Напевно, ви пам’ятаєте, як вона відлякувала хижака від нашого маленького горища… До сьогодні я згадую їх із тремтінням.

 

Ви не повірите, але зараз ніхто не поспішає виганяти куну хатню з нашої садиби! Мама з тіткою десь вичитали, що з нею краще потоваришувати, ніж воювати, бо нібито вона непереможна!

 

Зрештою, в цьому є зерно правди, бо вона повернулася до нас…

 

Отож зараз ми на Котячій, 5 пропагуємо екологічний підхід до хижих тварин.

 

Жодних залякувань, поливання водою, стукання в ринву і оглушливих пасток із кришок від каструль. Забудьте про це!..»

 

P. S. На офіційному сайті «Школи» також діє знижка 20% для нових користувачів (за умови підписання на новини видавництва у спеціальному вікні), а також програма лояльності для постійних покупців.

 

 

Номер стенду: 235

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект