Amazon

Британські незалежні книгарні закликали видавців не посилатися на Amazon протягом Independent Bookstore Week

24.06.2023
бібліотека року

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Близько вісімдесяти незалежних книжкових крамниць Великобританії звернулися до видавців з проханням не рекламувати придбання книжок через Amazon. Заява була оприлюднена за день до закінчення Independent Bookstore Week.

 

Цього тижня, з 17 по 24 червня 2023 року у Великобританії відбувся Independent Bookstore Week — тижневий захід, покликаний відзначити незалежні книгарні та підкреслити їхню роль. 23 червня представники книжкових крамниць опублікували у твіттері спільну петицію від імені Асоції книгорозповсюджувачів до видавців, які брали участь у заході. У заяві йдеться: 

 

«Ми працюємо з нашими місцевими громадами та робимо внесок у місцеву економіку. Ми ділимося рекомендаціями та своїм досвідом — працюємо не як комп’ютерний алгоритм. Ми знаємо, що не можемо конкурувати з Amazon, і не прагемо цього, однак здатні запропонувати реальний досвід. Наші крамниці сприяють онлайн-продажам.

 

Під час Independent Bookstore Week ми вимагаємо справедливості. Це один тиждень у році, коли ми просимо відзначити незалежні книгарні. Ми вдячні видавцям, які підтримують нас та допомагають поширювати книжки, які ми любимо, проте деякі видавці все ще продовжують спрямовувати читачів на Amazon під час промоції видань. Ми дякуємо тим, хто надає посилання на наші платформи, зокрема на Bookshop.org, але так роблять не всі».

 

Читайте також: Лондонський книжковий ярмарок: фокус на перемовинах і заблюрена Україна 

 

Фото: The Times

Джерело: The Bookseller