Агата Крісті

Будинок Агати Крісті продають майже за 4 млн доларів

27.04.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Будинок на півдні Англії, в якому відома письменниця, авторка численних детективів Агата Крісті прожила до смерті у 1976 році, виставили на продаж за 3,7 мільйона доларів. Відповідне оголошення розміщене на сайті Savills.

 

Колишня резиденція Winterbrook House розташована в місті Воллінгфорд, графство Оксфордшир. У триповерховій будівлі часів епохи королеви Анни (18 століття) є вітальня, п’ять спалень, бібліотека, робочий кабінет, гардеробна, кухня та зала для сніданків, чотири ванні кімнати та підсобне приміщення. Крім того, до головної будівлі прилягає невеликий котедж з однією спальнею.

Біля будинку висаджені клумби та сад, а також облаштовані майданчики для відпочинку, що ведуть до річки Темзи. Загальна площа ділянки складає близько 5 акрів (2,2 гектара).

Очільник відділу продажів житлової нерухомості Savills Henley Стівен Крісті-Міллер зазначив, що Агата Крісті написала в цьому будинку кілька своїх бестселерів.

Вважаєься, що Winterbrook House став прототипом будинку міс Марпл – персонажки детективів Агати Крісті, яка вперше з’явилася у збірці детективних оповідань «Тринадцять загадкових випадків», а згодом – у 12 романах.

 

Нагадаємо, правнук письменниці Агати Крісті Джеймс Прічард змінив назву відомого роману «Десятеро негренят» на «Їх було десять» у Франції.

 

Раніше повідомлялося, що в США будинок видатного американського письменника, лавреата Нобелівської премії Джона Стейнбека виставили на продаж за $17,9 млн.