Стівен Кінг

Будинок Стівена Кінга перетворили на письменницьку резиденцію

22.10.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В особняку американського письменника Стівена Кінга у м. Банґор, штат Мен, тепер розташовуватиметься резиденція для письменників та архів. Про це повідомляється на сайті Rolling Stone.

 

За словами самого Кінга, в резиденції одночасно зможуть жити до 5 письменників.

 

Також тут буде розташований архів, який досі зберігався в Університеті штату Мен. Доступ до архіву буде обмеженим — тільки за попереднім записом.

 

«Це не буде музей і ніщо не буде відкрите загалу, архів буде доступний для дослідників та науковців», — зауважив письменник.

 

 

Рішення про розміщення у приватному будинку некомерційної організації ухвалила на прохання Стівена та його дружини міська рада Банґора.

 

«Сім’я Кінга довгий час була щедрою для Банґора і пожертвувала буквально мільйони доларів на різні цілі для громади. Збереження спадщини письменника тут, у Банґорі, є важливим для цієї громади», — заявив член міської ради Бен Спроґ.

 

«Вони не хотіли, щоб будинок став Доллівудом чи якоюсь іншою туристичною пам’яткою. Це привабило б сюди повно людей, що заважало би сусідам, що живуть поруч», — пояснив спеціаліст із планування Банґора Девід Гулд.

 

Хоча резиденція Кінга на 47-у Західному Бродвеї уже стала туристичним місцем. Шанувальники часто фотографуються перед криваво-червоним особняком з декоративною брамою, що славиться різними крилатими істотами.

 

Раніше ми повідомляли про плани екранізувати ще один роман Стівена Кінга — «Дівчина, що любила Тома Гордона».