BookChef

Yakaboo оскаржуватиме рішення суду про банкрутство одного з її підрозділів

15.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Господарський суд Києва постановив розпочати процедуру банкрутства одного зі структурних підрозділів книжкової платформи Yakaboo ТОВ «Якабу Трейд». Про це видавництво BookChef, котре подавало позов проти Yakaboo,  заявило на своїй фейсбук-сторінці.

Судова справа 910/17146/23 стосується банкрутства ТОВ «Якабу Трейд» і його заборгованості перед видавцями.

 

 

У Yakaboo заявили, що подадуть апеляцію.

 

«Судовий позов проти ТОВ “Якабу Трейд” подав один із контрагентів, який прагне стягнути з компанії неправомірно нараховані платежі. Суперечка ведеться довкола розрахунків між двома суб’єктами господарювання на початку повномасштабної війни проти України у 2022 році. ТОВ “Якабу Трейд” намагалося розв’язати питання досудовим шляхом, однак контрагент займає неконструктивну позицію», — повідомила книжкова мережа та додала, що суд не впливає на її режим роботи чи фінансовий стан.

 

 

Як відомо, 17 січня у Господарському суді Києва розглянули позов видавництва BookChef щодо банкрутства ТОВ «Якабу Трейд».

 

Тоді в Yakaboo заявили, що судова справа не впливає на фінансовий стан та роботу книгарні Yakaboo, адже ТОВ «Якабу Трейд» —це один із підрозділів холдингу, який відповідав лише за роботу з постачальниками та видавництвами. Yakaboo стверджує, що суперечка щодо розрахунків між BookChef і Yakaboo виникла у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України у 2022 році.

 

Водночас видавництво BookChef зазначило, що ТОВ «Якабу Трейд» заборгувало гроші й іншим видавництвам та постачальникам, окрім BookChef.

 

Чільне зображення: блог Якабу/фейсбук Букшеф