Дитяча проза і поезія

Дженні Німмо . Чарлі Бон і таємничий дар

Німмо, Дженні
Чарлі Бон і таємничий дар : роман / Дженні Німмо ; пер. з англ. Марії Головко. — К. : Знання, 2018. — 333 с. — (Скарбничка).
ISBN 978-617-07-0621-8

Хто з нас хоча б раз у житті не мріяв володіти надзви­чайними здібностями — розуміти мову тварин, уміти літати чи пересувати предмети силою думки? А от головний герой роману Дженні Німмо “Чарлі Бон і таємничий дар” навіть не думав про таке. Чарлі вважав себе звичайнісіньким і гадки не мав, що він — один з далеких нащадків загадкового Червоного Короля. Але тепер, коли його дар проявився, в життя хлопця вриваються підступні інтриги й небезпечні пригоди. Йому доведеться розплутати давню таємницю і дати відсіч своїм лихим тіткам. Попри могутніх ворогів, яких він нажив в Академії Блура для обдарованих, Чарлі залишається там навчатися, щоб утримувати рівновагу між злими й добрими нащадками Червоного Короля. І на нього та його друзів чекає дуже багато пригод.

Незбагненні й багатогранні сили Червоного Короля передавалися його нащадкам із покоління в покоління, часто досить несподівано проявляючись у того, хто й гадки не мав про своє походження. Саме так сталося і з Чарлі Боном й декількома іншими дітьми, яких він зустрів за похмурими, сірими стінами Академії Блура.

Номер стенду: Галерея №038, палатка №64

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект