Календар подій

29.09

Черкаси

18:00 Байди Вишневецького, 13

Черкаський книжковий фестиваль організовує зустріч із Катериною Калитко

29 вересня о 18:00 у Черкасах відбудеться літературний вечір – презентація нової збірки віршів Катерини Калитко.

Організатор вечора  Черкаський книжковий фестиваль. Подія відбувається у межах роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz.

 

Проведення цього проєкту стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

«“Люди з дієсловами” – це вірші 2021–2022 років. До повномасштабного вторгнення рукопис, уже зданий у видавництво, був іншим. Після 24 лютого він приріс новими воєнними текстами, імпульсивними та безшкірними, і діалогами з родинною пам’яттю. І це теж про вірші в час війни: серед усього максимально непевного досі хочеться довіряти поезії – як території останньої щирості й людяності, де відмовляються вірити в цілковиту безпорадність мови, гідності та взаємної ніжності. І в розшматованих війною, постгеноцидних суспільствах поети продовжують говорити – тільки це щоразу вже інша поезія», – розповідає авторка Катерина Калитко.

 

Літературному вечору передуватиме пресконференція, яка відбудеться у четвер, 29 вересня о 17:00 у Галереї «Мистецька Брама» (Байди Вишневецького, 13). Учасники конференції – письменниця Катерина Калитко, видавець, президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев, партнерка Мережі в Черкасах, організаторка Черкаського книжкового фестивалю – Людмила Фіть.

 

Спікери розкажуть як про нову книжку, так і про майбутні літературні події в Черкасах у межах роботи Літературної мережі.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект