Календар подій

Чеський центр оголосив конкурс для перекладачів імені Сузанни Рот

Мережа Чеських центрів і Чеський літературний центр (секція Моравської земської бібліотеки у Брні) оголошують початок Міжнародного перекладацького конкурсу імені Сузанни Рот.

Конкурс проводиться серед перекладачів-початківців віком до 40 років за кращий переклад прозового твору сучасного чеського автора. Він названий на честь швейцарської славістки та перекладачки творів Богуміла Грабала та Мілана Кундери Сузанни Рот (1950-1997).

 

Метою конкурсу є тривала підтримка молодих закордонних перекладачів і богемістів віком до 40 років, а також підтримка і поширення чеської літератури за кордоном.

 

Учасники конкурсу перекладають уривок із твору сучасного чеського автора обсягом приблизно 20 сторінок із книги, що вийшла в період від грудня 2019 по листопад 2020 року в Чеській Республіці. У кожній країні буде обрано одного переможця, до складу журі входять відомі богемісти та письменники. На конкурс не можна подавати переклади, які вже були опубліковані.

 

Нагорода: кількаденна поїздка до Чеської Республіки, активна участь у професійному семінарі із супровідною програмою.

 

Цього року журі обрало для перекладу книгу Lenky Elbe Uranova (видавництво Argo, 2020). Текст для перекладу розміщений на с.39-55 (с. 39 від абзацу, що починається реченням Po deseti minutách cesty, с. 55 до речення, що закінчується реченням Ale to teď ještě nevěděl.), обсягом близько 15 сторінок. Переклад потрібно надіслати на адресу czechcentrekiev@gmail.com.

 

Останній день подачі перекладів: 31 березня 2021 р.
Оголошення результатів: до 15 травня 2021 р.
Поїздка в Чехію: літо 2021 р.

 

Решта деталей за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект