співпраця з рф

Четверо журналістів з Бердянська перейшли на бік окупантів

01.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово окупованому Бердянську перейшли на бік ворога: тележурналістка Юлія Ваченкова, журналісти Володимир Головатий, Володимир Дьомін, радіоведучий Семен Шатурський. Про це повідомляє Національна спілка письменників України. 

Так, до захоплення міста росіянами Ваченкова вела розважальні передачі. Зараз журналістка розповідає про те, що в Бердянськ уже третій раз прибула гуманітарна допомога для дітей, евакуйованих з Маріуполя, «маленьким гражданам великой страны» з «дружнього Дагестану».  

 

Дьомін і Головатий працювали на ТРК «ЮГ», в агентстві «ПРО100», готували сюжети для телебачення, писали статті для газети «Бердянские ведомости» та на її сайти. 

 

У спілці зауважують, що Володимир Дьомін  і  Юлія Ваченкова  не були  членами Бердянської міської організації НСЖУ, а Семена Шатурського і Володимира Головатого виключили з організації під час онлайн-засідання регіонального відділення спілки.

 

Крім того, раніше на бік окупантів у Бердянську перейшов журналіст Павло Іщук. 

 

Нагадаємо, що херсонське онлайн-видання «Наддніпрянка» та його автор Олег Грушко після російської окупації почали поширювати ворожу пропаганду. 

 

Як відомо, колишня директорка школи №57 у Маріуполі Оксана Гриньова почала співпрацювати з окупаційною владою міста.

 

Фото: НСЖУ