Bookсhef

BookСhef запевняє, що не сплатило «жодної копійки контрагентам з країни-агресора»

30.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво BookСhef пообіцяло нарешті довідатися у своїх власників, чи має воно причетність до рф. Відповідну заяву воно опублікувало на своїй сторінці у фейсбуці після оприлюднення розслідування «Сенсора» та OSINT-спільноти «Мольфар», а також після заяв низки книгарень про відмову від співпраці з видавництвом.

 

«Після виходу матеріалу керівництво BookСhef звернулось до власника з запитом прояснити ситуацію. Перше, що хочемо зауважити, що на момент створення компанії власники, керівники та особи, які приймали участь в управлінні були і залишаються громадянами України», – йдеться у заяві.

 

Також видавництво намагалося пояснити зв’язки між ТОВ “Форс” і BookСhef, але доволі плутано.
«Всі зароблені гроші після сплати податків ЗАВЖДИ йшли на розвиток видавництва та видання нових книжок. Нова компанія ТОВ «Видавництво «Букшеф» НІКОЛИ не купляла права в російських компаніях, та не сплачувала за своє існування жодної копійки контрагентам з країни-агресора», – наголосили у видавництві.

 

 

 

Інші видавництва та компанії, зокрема Рідна Мова, Країна мрій та Буква, не відреагували.

 

Як повідомлялося, книжкова платформа Yakaboo, книгарня «Є», книжкова мережа Vivat заявили, що припиняють співпрацю з видавництвом Bookchef. Причиною стало журналістського розслідування «Сенсор» та OSINT-спільноти «Мольфар», яке показало, що видавництво Bookchef має зв’язки з росією.