фестиваль

Четвертий Черкаський книжковий фестиваль відбудеться у жовтні

09.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Четвертий Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 1-3 жовтня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.

Фестиваль проведуть у Черкаській обласній філармонії. Вхід на усі події фестивалю вільний. Фокусна тема Фестивалю – «Можна все навпаки».

 

У коментарі Суспільному організаторка фестивалю Людмила Фіть повідомила, що команда працює над розробкою літературної програми, запрошенням письменників та видавців

 

«Після річної перерви ми готові «вриватися» та відновлювати культурний стан області, який погіршився у зв’язку з пандемією. Ми не могли залишити Черкаси без книжкового свята, тому шукали різні варіанти для можливості його проведення. Насамперед ми подали заявку на грант від Українського культурного фонду. І дуже радіємо, що ця культурна інституція вже втретє підтримала нас та нашу подію», – розповіла Людмила Фіть.

 

Відповідно до карантинних обмежень Черкаський книжковий фестиваль відбудеться у гібридному форматі.

 

«Цього року ми не ставимо собі за мету зібрати якомога більше людей. Зараз у пріоритеті — безпека та здоров’я наших відвідувачів. Тому частину подій ми вирішили транслювати в онлайні. Люди, які захочуть послухати й побачити спікерів нашого фестивалю, поспілкуватися з однодумцями, зможуть увімкнутися з будь-якого гаджета», — пояснила голова черкаської молодіжної громадської організації «Книжковий маестро» Юлія Чабаненко.

 

Окрім того, потрапити на зустріч з письменниками та культурними діячами зможуть і жителі територіальних громад Черкаської області. Організатори фестивалю планують провести літературні події у Золотоноші, Кам’янці, Городищі, Умані та населених пунктах Черкащини.

 

Черкаський книжковий фестиваль реалізовують в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Державного агентства розвитку туризму.

 

Зазначимо, Третій Черкаський книжковий фестиваль відбувся у 2019 році.

 

Читайте також: Фестиваль «Маестро»: книжкова весна у Черкасах