Дитяча проза і поезія

Ервін Мозер. Чудові історії на добраніч

Мозер, Ервін. Чудові історії на добраніч / Ервін Мозер ; іл.: Ервін Мозер ; пер. з нім. Нелі Ваховської. – Чернівці : Чорні вівці, 2018. – 240 с. ISBN 978-617-614-190-7 

 

Збірка веселих оповідок австрійського письменника Ервіна Мозера «Чудові історії на добраніч» – це друга книжка автора від дитячого арт-видавництва «Чорні вівці». Перша – «Фантастичні історії на добраніч» – стала бестселером за два роки існування «овечок».

До нового видання увійшли тексти і малюнки з 11 різних книжок письменника. Вони розраховані на дітей віком від 4-х років. Переклад із німецької здійснила Неля Ваховська. «Чудові історії на добраніч» розповідають про двох слоників, які вперше побачили сніг, мишку Аліну, що вирішила перезимувати у хатинці борсучка Норберта, кішечку Фенеллу та її друга-ворона Мельхіора, короля-лева Ламберта і його любов до мистецтва тощо. Кожна з цих оповідок викличе у читачів позитивні емоції та потішить яскравими авторськими ілюстраціями.

 

Однієї ночі левику Даніелю наснився дуже дивний сон, який його надзвичайно схвилював. Зранку він одразу пішов у ліс, до прадавнього дуплистого дерева, в якому жив старий сич. Птах умів багато чого, і навіть тлумачити сни, тож левик хотів, щоб сич пояснив побачене.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект