Календар подій

«Culture Helps/Культура допомагає»: гранти на проєкти для інтеграції через культурні заходи

«Culture Helps / Культура допомагає» — проєкт за підтримки Європейського Союзу, який реалізується Іншою Освітою (UA) та zusa (Німеччина) — оголошує конкурс заявок на індивідуальні та проєктні мінігранти.

 

Грантер може отримати до 1000 євро на індивідуальну підтримку психічного здоров’я, або до 5000 євро на реалізацію проєкту з інтеграції вимушено переміщених людей у нові спільноти через культуру.

 

Програма грантів на проєкти пропонує підтримку культурних організацій, які працюють із людьми, що через війну в Україні були змушені переїхати до більш безпечних регіонів, чи країн Креативної Європи. Грантова програма сприятиме інтеграції людей у нові спільноти через культуру, підтримці їхнього психічного здоров’я. Додатково, проєкти мають пропонувати активності для сімей та дітей. Запропонована діяльність може мати форму воркшопів, процесів спільної творчості, освітніх проєктів, арттерапії тощо.

 

  • «Culture Helps/Культура допомагає» включає 4 конкурси на отримання грантів для проєктів, які будуть оголошені у 2023-2024 роках;
  • Наступний конкурс буде запущено в жовтні 2023 року. У межах кожного конкурсу буде підтримано орієнтовно 20 грантів;

 

Хто може подавати заявку на грант:

 

  • Некомерційні організації або незалежні ініціативи, що базуються в Україні або країнах Креативної Європи;
  • Організації та ініціативи, що активно займаються інтеграцією людей, зокрема сімей та дітей, які були змушені переїхати до більш безпечних регіонів України чи країн Креативної Європи, у нові спільноти через культуру;

 

Заявки можна подати англійською або українською мовами через форму за посиланням.

 

Дедлайн подачі заявок — 31 травня 2023 року 23:59 за київським часом.

 

Результати відбору будуть оголошені не пізніше 6 червня 2023 року. Діяльність у рамках проєктів має бути завершена до 30 жовтня 2023 року.

 

Докладно про грантову підтримку «Culture Helps/Культура допомагає».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект