злочини росії

Для іноземців створили 50-тикілограмову книжку про злочини росії

03.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні випустили книжку про вчинки росії під назвою «Злочин без покарання». Про це рекламна агенція Bickerstaff.284, одна зі співорганізаторів проєкту, повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Книжка містить 6000 сторінок (відповідно до кількості зафіксованих і доведених фактів відбирання росіянами та вивезення за межі України дітей)  та важить 50 кілограмів. Над її створенням працювали Bickerstaff.284, Українська академія лідерства (УАЛ), Міністерство закордонних справ України.

 

Автори проєкту мали на меті виразити словами біль, жах і гнів українців. «Як виразити словами той біль, жах і праведний гнів українських матерів, чиї діти були викрадені російськими окупантами? 6000 дітей… Мабуть, ніяк. Але якщо спробувати, то вийде 50-кілограмова книга на 6000 сторінок. І назвати її можна “Злочин без покарання” — ну ви зрозуміли літературний натяк», — зазначили вони.

 

 

«Обов’язкова частина програми УАЛ — це дослідження інституцій Європейського союзу. Щороку, крім дослідження, ми також стараємось обирати важливу для України тему та робити адвокаційну кампанію у різних форматах. Цьогоріч ми обрали для нашої кампанії проблему незаконно депортованих до росії українських дітей. Через адвокаційну кампанію ми звертаємось до ЄС з тим, щоб притягнути до відповідальності російських злочинців, які розпочали геноцидну війну в Україні й розказати про один з великих злочинів, який вже визнаний Гаазьким судом», — розповів для Читомо проєктний менеджер Української академії лідерства (УАЛ) Юрій Манілов.

 

За його словами, кількість сторінок відповідає не лише найменшій доведеній кількості депортованих дітей, а й приблизному обсягові кримінальної справи проти путіна і  марії львовой-бєловой, яка складається із 40 томів.

 

Книжка доповнюватиметься, оскільки злочини росії проти України тривають. «Ми звертаємо увагу європейців на те, що книжка досі не дописана. І там обов’язково повинен бути розділ про кару. І в цьому нам потрібна їх допомога», — додає Манілов.

 

Видання презентуватимуть під час зустрічей з посадовцями НАТО, Європарламенту, Єврокомісії та Ради Європи. Демонстрації вже відбулися в Бонні, Кельні та Брюсселі, на черзі Страсбург та Відень.

 

Промоція видання у Кельні, 30 квітня

 

Нагадаємо, у Франції відбулася виставка ілюстрацій про російсько-українську війну.

 

Читайте також: ЄС має активніше засуджувати злочини комунізму й нацизму – заява східноєвропейських політиків

 

Світлини: сторінка Bickerstaff.284 у фейсбуці