Літературознавство

Для студентів заснували стипендію імені Наталі Ксьондзик

23.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сім’я та друзі літературознавиці Наталії Ксьондзик, за підтримки Асоціації випускників НаУКМА та кафедри літературознавства, заснували стипендію за дипломну бакалаврську роботу з літературознавства. Про це повідомляється на сайті академії.

 

Згідно з повідомленням, стипендіальна програма покликана стимулювати формування літературознавчих традицій НаУКМА, закарбувавши пам’ять про Наталю Ксьондзик та її любов до літератури.

 

Ініціативна група випускників НаУКМА має на меті створити пам’ятний фонд, що дозволить зробити виплати сталими. Фонд стипендії буде формуватися із благодійних пожертв, всі охочі можуть долучитись до його формування перерахувавши кошти на рахунок Міжнародного Благодійного Фонду відродження КМА у зручний для них спосіб.

 

Визначення переможця відбуватиметься у два етапи: до фіналу кафедра відбиратиме п’ять найкращих робіт, а переможця – стипендіальний комітет. Розмір одноразової стипендії становитиме 5 тис. грн. Цього року кінцевий термін подачі документів – 19 червня 2019 року (включно).

 

Детальніше про умови можна дізнатися за посиланням.

 

Наталя Ксьондзик – випускниця НаУКМА, літературознавиця, редакторка видавництва «Смолоскип», авторка і редакторка «ЛітАкценту». У «Смолоскипі» підготувала до друку близько 300 книжок. 16 жовтня 2017 року померла від важкої хвороби.

 

Читайте також про молодих письменників, які цього року отримають президентські стипендії.