Календар подій

Для українських учених і митців запустили програму підтримки

Ініціатива DUSS (Disrupted Ukrainian Scholars and Students) Альбертського університету запускає новий етап віртуальної програми підтримки та приймає заявки від українських вчених, письменників, кінорежисерів і візуальних митців, що перебувають у Центральній Європі або співпрацюють з нею. 

Програму фінансує Інститут австрійських і центральноєвропейських студій імені Вірта.

 

Мета програми — підтримка восьми українських вчених, письменників, кінорежисерів і візуальних митців, які були змушені виїхати в одну з країн Центральної Європи через війну або працюють над дослідженнями й творчими проєктами з фокусом на Центральну Європу.

 

Заявки приймають від українських учених і митців, які нині перебувають в Австрії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Польщі, Словаччині та Словенії або працюють над проєктами у цих країнах.

 

Ініціатива DUSS спільно з Інститутом імені Вірта та іншими командами та установами Альбертського університету нададуть обраним учасникам гонорар у розмірі 2000 канадських доларів для підтримки їхньої роботи та допомоги у встановленні наукових або художніх зв’язків зі спільнотою Альбертського університету.

 

Дедлайн подачі заявок: 10 січня 2024 року

 

Подати заявку можна на CIUS Awards Portal

 

Дізнатися більше можна на сайті.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект