Дитяча проза і поезія

150₴

Леонід Сапожніков. Дмитрик у Країні Синіх Троянд

Сапожніков Леонід. Дмитрик у Країні Синіх Троянд / Леонід Сапожніков. – Видавництво «Час майстрів», 2018. – 188 с. ISBN 9789669152213

 

Одна з програм видавництва «Час майстрів» — це повернення маленьким читачам книжкових скарбів, якими колись видавництво «Веселка» тішило їхніх батьків.

Тож дитячий мегабестселер кінця 1980-х про пригоди у Країні Синіх Троянд повернувся, тепер українською! Дмитрик Метелко з друзями — капітаном Медіаном та роботом Кібриком — вирушає на жуйковозі «Карась» до країни Дивувандії, повної чарів та пригод. Кролик, що об’їдає слова, Бажальний Трамвай, який приїжджає до іменинників і здійснює будь-яке бажання, місто працелюбів і Королівство ледарів — і це лише десята частина захопливого сюжету, що чекає на читачів.

Будьте готові до того, що книжка зачарує вашу дитину безмежною фантазією автора, а ще допоможе розвинути власну уяву і відчути, що світ навколо, хоч і не завжди передбачуваний і впорядкований, та все одно дивовижний!

 

«Моїм співавтором була старша група дитячого садка. Я розповідав дітям події чергової, ще не написаної глави, та слідкував при цьому за їхньою реакцією. Якщо в їхніх очах вогник цікавості починав гаснути, я повертав події таким чином, щоб він спалахував знов. Потім вихователька роздавала фломастери, та діти залюбки малювали те, що почули. Вже вдома, заваривши каву, я розкладав на письмовому столі та підвіконні ці чудові малюнки та переносив розповідь на папір» (Л. Сапожніков)

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект