бестселери

Дитяча книжка «Майя та її мами» стала бестселером в Ірландії

18.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Дитяча книжка «Майя та її мами» Лариси Денисенко про різноманітні українські родини увійшла до переліку бестселерів в Ірландії. Про це видавництво «Видавництво» повідомило у своєму телеграм-каналі.

 

В ексклюзивному коментарі Читомо співзасновниця видавництва Лілія Омельяненко розповіла: «Ми не очікували, що за кордоном наша Майя отримає такий резонанс. У перший же день перепродажу книги в Фінляндії, вона стала топ-1 на найбільшому фінському ресурсі. Тепер ми часто отримуємо фото з різних країн, де в книгарнях Майя стоїть в топах продажів. Нам дуже приємно, що Майя не тільки крокує світом, а й розповідає правду про Україну».

 

Вона зазначила, що з перекладом книжки допомогла подруга з фінського видавництва Tammi Саара. Видавництво запропонувало їй для розповсюдження саме «Майя та її мами», бо в ній, за словами Омельяненко, є багато посилань до російсько-української війни на Сході та акцент на українському середовищі. 

 

У середині квітня книжку «Майя та її мами» одночасно надрукували в кількох країнах. Наразі вона виходить фінською, шведською, німецькою, англійською, естонською, ісландською та фрізанською мовами. Весь прибуток з продажу йде на допомогу українським дітям, зокрема в UNICEF.

 

У перший тиждень повномасштабної війни Лариса Денисенко написала продовження. Книжка має назву «Діти повітряних тривог» і розповідає про дітей, які ховаються в бомбосховищах від російських ракет. Наразі ілюстраторка Олена Лондон працює над візуальним оформленням виданням. Книжка вийде влітку 2022-го року.

 

 

Прочитати повний текст продовження можна за посиланням.

 

Лариса Денисенко — українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, телеведуча, радіоведуча, членкиня українського ПЕН. «Майя та її мами» — це книжка-картинка, створена у співпраці з ілюстраторкою Марією Фоєю. Її видали навесні 2017 року.

 

Нагадаємо, у Грузії вийшла антивоєнна дитяча книжка, кошти з якої підуть на допомогу українським дітям. 

 

Читайте також: «Майя та її мами»: розмаїті моделі сімей

 

Чільне зображення: Марія Фоя, Видавництво